Amerykański patent - polska precyzja


F.H.U. Blasting ECO

INFO LINIA:
532 277 474, 503 406 555


Zapytaj nas...

Wszelkie pytania dotyczące naszych usług oczyszczania powierzchni metodą piaskowania, szkiełkowania, sodowania, fosforowania czy śrutowania oraz zabezpieczeń antykorozyjnych lub dotyczacych naszej działaności prosimy kierować do nas przy pomocy poniższego
 

FORMULARZA KONTAKTOWEGO:

 

Blasting ECO - Oferta - sodowanie

- oczyszczanie powierzchni metodą sodowania


 

Sodowanie czyli działanie na róznego rodzaju powierzchnie sodą oczyszczoną to ekologiczna metoda czyszczenia powierzchni. Sodowanie doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie niezbędne jest skuteczne usunięcie przeróżnych zabrudzeń bądź powłok lakierniczych z delikatnych powierzchni oraz w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym itp. ze względu na zastosowanie biodegradowalnego i nieszkodliwego dla człowieka ścierniwa.

 

Stosowana w procesie sodowania soda oczyszczona (wodorowęglan sodu - NaHCO3) jest czyściwem w pełni ekologicznym, a do tego nie wytwarza odoru, jest w pełni rozpuszczalna w wodzie już w temperaturze 20 st. Celsjusza, a więc łatwa do całkowitego usunięcia po wykonaniu usługi. W metodzie sodowania stosujemy w pełni ekologiczne ścierniwo.

 

Oczyszczaniem metodą sodowania objęte są m in.:

 

  • drewniane kościoły i obiekty zabytkowe; drewniane domy, hotele, pensjonaty, restauracje, karczmy, zajazdy, małą architekturę...
  • samochody, motocykle - zabytkowe i nie tylko
  • wszelkie inne powierzchnie, które wymagają oczyszczenia w delikatny, bezinwazyjny sposób (np. elementy aluminiowe,
    z laminatów, z kompozytów; drewniane drzwi, meble...)

Sodowanie jest bezinwazyjnym procesem mechanicznym, który w żaden sposób nie niszczy oczyszczanych powierzchni – nie narusza struktury, nie nagrzewa, nie zamraża i nie odkształca.

 

Soda pozostawia po oczyszczeniu powierzchnię gładką, bez uszkodzeń i zarysowań.

 

 
oczyszczanie karoserji metodą sodowania
 
Oczyszczanie drewna metodą sodowania